Lidojumi uz Venēciju un atpakaļ sākot no 39 EUR

Izdevīgi

Lidojumi uz vienu no romantiskākajām un savdabīgākajām pasaules pilsētām pieejami ar izlidošanu no Viļņas lidostas. Tiešo lidojumu cena ir sākot no 41 EUR (turp-atpakaļ). Venēcija piedāvā nebeidzamus kanālu labirintus, kas ne vien lieliski pilda ielu, itāļu virtuvi un dzīvi uz ūdens burtiskā nozīmē. Pasteidzies un rezervē aviobiļetes biļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 11.02.2020)

Lidojumus uz Venēcijas Treviso lidostu un atpakaļ, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair.

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €19 par nakti.

Autostāvvieta Viļņas lidostā

Viļņas lidostā un tās apkārtnē pieejams vairākas autostāvvietas ar atšķirīgām cenām. Lai apskatītu stāvvietu pieejamību, cenas  un veiktu vietas rezervāciju, izmantojiet autostāvvietu salīdzināšanas un rezervēšanas rīku Park Via. Tas pieejams arī latviešu valodā. 

Apskates objekti

Venēcija ir unikāla pilsēta, ar savdabīgu dzīves ritmu un unikālām pilsētas ainavām. Lielāku un mazāku kanālu labirinti pilda ielu funkciju un vilina tūristus no visas pasaules, kaut uz mirkli ieraudzīt un sajust Venēcijas burvību. 

Venēcijas populārākie apskates objekti