Kempingi pie jūras

Populāri

Latvijas balto smilšu pludmales ir ideāli piemērotas laiskai vai aktīvai atpūtai dabā, tāpēc izmantojot portālu Airbnb, esam apkopojuši  5 naktsmītnes un kempingus pie jūras un jūras tuvumā.

Smelieties iedvesmu un jau laikus  rezervējiet sev tīkamāko un piemērotāko atpūtas vietu, jo tuvojoties vasarai, vietas kempingos pie jūras tiek aizpildītas visai strauji.

Mājiņa Svētciemā - 52 soļu attālumā no jūras

Gandrīz 100 gadus vecs namiņš pie jūras, romantiskai atpūtai un dabas baudīšanai.  Mājiņā  iespējams uzņemt 2 viesus, nodrošinot tos ar visu nepieciešamo komfortablai atpūtai.

Klintskalni - mājiņa ar saunu 50m no pludmales

Piecvietīgs atpūtas namiņš ar saunu atrodas vien 50 m attālumā no jūras. Šeit lielisku atpūtu var baudīt ģimenes vai nelielā draugu kompānijā.

Zaļās ielejas atpūtas namiņi

Zaļā ielejā pavisam tuvu upei un jūrai atrodas 4 mūsdienīgi iekārtoti namiņi ar terasi, kas paredzēti komfortablai atpūtai pie dabas. Mājiņā paredzēts izmitināt līdz 4 viesiem.

Vasaras māja Paijas

Ideāla vieta tiem, kas vēlas aizmukt no ikdienas kņadas un pavadīt nesteidzīgu atpūtu pie dabas. Vasaras māja atrodas 200 m no jūras un piedāvā izmitināšanu līdz 5 personām.  

Piejūras kotedža Harmonija

Atpūta pie dabas ar lielisku skatu uz jūru pat neizejot no kotedžas. Labiekārtotajā kotedžā Harmonija iespējams izmitināt līdz 8 personām. 

Rakstā izmantotie foto no www.airbnb.com