Lidojumi uz Dubaiju un atpakaļ sākot no 241 EUR

IzdevīgiTravel

Lidojumi uz Dubaiju pieejami par izdevīgām cenām, sākot no 241 EUR (turp-atpakaļ). Lidojumi pieejami no Rīgas lidostas un tiek veikti ar pārsēšanos Stokholmā..

Dubaija ir pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos. Pilsēta atrodas pie Persijas līča un pateicoties tās arhitektūrai tiek dēvēta arī par debesskrāpju pilsētu. Lai gan Dubaija ir populārs darījumu ceļojumu galamērķis, šeit iespējams baudīt lielisku atpūtu un gūt spilgtus iespaidus, ko sagādā apkārtējā vide, cilvēki un kultūra. 

Ņemiet vērā, ka norādītā biļešu cena var tikt mainīta un ir atkarīga no aviokompānijas ieskatiem, tāpēc pasteidzieties un rezervējiet aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

Turp: Rīga – Stokholma – Dubaija

Atpakaļ: Dubaija – Stokholma – Rīga

(informācija atjaunota 21.02.2020)

Aviobiļešu pārdevējs Kiwi.com nodrošina lidojumu garantiju. Tas nozīmē – ja kāds no reisiem kavēsies vai tiks pārcelts, Kiwi.com parūpēsies, lai Jūs nonāktu galamērķī.  Lidojumus uz Dubaijas lidostu izpilda aviokompānija Norwegian. 

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €21 par nakti.