Lidojumi uz Krētu un atpakaļ sākot no 57 EUR

Izdevīgi

Tiešie lidojumi uz Dievu salu Krētu par izdevīgām cenām pieejami no Viļņas lidostas. Aviobiļešu cenas, sākot no 57 EUR (turp-atpakaļ). Krēta ir lielākā un apdzīvotākā no Grieķijas salām, kas teju visa gada garumā priecē ar sauli un aktivitātēm grieķu gaumē. Krētas dabas ainavas pārsteigt ar savu daudzveidību. Šeit iespējams izbaudīt kalnus, pasakainas ielejas un vilinošas pludmales. Pasteidzies un rezervē aviobiļetes biļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 09.03.2020)

Lidojumus uz Hanijas lidostu un atpakaļ, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair.

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītnes no privātpersonām, kā arī istabas nelielos hoteļos un kempingos. Tāpat portālā pieejamas unikālas naktsmītnes, piemēram, nakšņošanā jahtā, mājiņa kokos un citas. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €15 par nakti.

Autostāvvieta Viļņas lidostā

Viļņas lidostā un tās apkārtnē pieejams vairākas autostāvvietas ar atšķirīgām cenām. Lai apskatītu stāvvietu pieejamību, cenas  un veiktu vietas rezervāciju, izmantojiet autostāvvietu salīdzināšanas un rezervēšanas rīku Park Via. Tas pieejams arī latviešu valodā. 

Apskates objekti

Krētu mēdz dēvēt par Eiropas civilizācijas šūpuli un Dievu salu, kurā debešķīgs dabas skaistums, lieliski sadzīvo ar cilvēka radīto vidi. Grieķi visā pasaulē ir pazīstami ar māku baudīt dzīvi un Krētas sala ir viena no vietā kur šo mākslu var iemācīties arī citi. 

Krētas populārākie apskates objekti