Lidojumi uz Romu un atpakaļ sākot no 19 EUR

Izdevīgi

Lidojumi uz Romu pieejami par izdevīgām cenām, sākot no 19 EUR (turp-atpakaļ). Lidojumi pieejami no Rīgas lidostas un tiek bez pārsēšanās.

Visi ceļi ved uz Romu! Roma patiešām vilina ceļotājus un no visas pasaules, lai kaut uz brīdi sajustu šo vareno vēstures dvesmu, un Itāļu lielpilsētas šarmu. Romas centrā atrodas Vatikāns, kas ir mazākā valsts pasaulē. 

Ņemiet vērā, ka norādītā biļešu cena var tikt mainīta un ir atkarīga no aviokompānijas ieskatiem, tāpēc pasteidzieties un rezervējiet aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 14.01.2022)

Brivdienam.lv

Lidojumus uz  Romas Ciampino lidostu, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair. Lai apskatītu lidojumus, Ryanair mājas lapas meklētājā ievadiet konkrētos datumus lidojumiem.

Naktsmītnes

brivdienam.lv Airbnb

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. 

270b9909f42cfc9a9836951f58dfb71c

Portālā Booking.com pieejamas dažādu kategoriju naktsmītnes.

Noderīga informācija

Pirms dodaties ceļojumā, iesakām ielūkoties Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā, kurā tiek izvietota jaunākā informācija un rekomendācijas ceļošanai. Kā arī Ārlietu Ministrijas mājas lapā, kurā pieejama informāciju par ieceļošanas noteikumiem konkrētajā valstī. 

Apskates objekti

Ko apskatīt Romā?