Kiwi.com – aviobiļešu meklēšanas un rezervēšanas rīks

Uncategorized

Kiwi.com aviobiļešu meklēšanas un rezervēšanas platforma ir labi zināma ārzemju ceļotāju vidū, taču pateicoties ārzemju lidojumu meklēšanas un salīdzināšanas portāliem, tā kļūst arvien populārāka arī Latvijā.

Kas ir Kiwi.com?

Kiwi.com ir interneta ceļojumu aģentūra, kuras izstrādātais lidojumu meklēšanas rīks, vadoties pēc klienta ievadītajiem parametriem, atrod un salīdzina aviokompāniju piedāvājumus, tādejādi ļaujot kombinēt un iegādāties lidojumus par izdevīgām cenām. Papildus tiešsaistē pieejamajam meklēšanas rīkam, Kiwi.com nodrošina arī klientu atbalsta dienestu un īpašu lidojumu garantiju, kas darbojas reisu atelšanas vai kavēšanās gadījumos.

Kā atrast izdevīgākos lidojumus ar Kiwi.com meklētāju?

Kiwi.com meklēšanas rīks ir izstrādāts tā, lai  meklējumu rezultātos parādītos gan zemo cenu, gan arī citas aviokompānijas, pieļaujot iespēju apvienot to lidojumus pat tad, ja kompānijas savā starpā nesadarbojas. Tas nozīmē, ka pastāv iespēja atrast patiešām lētus kombinēto reisu piedāvājumus, ja Jums nav nekas pretim pret atkārtotu drošības kontroli un bagāžās reģistrāciju pārsēšanās punktā.

Ja esat elastīgs lidojumu datumos, meklēšanai variet izmantot, kādu no datumu diapazona funkcijām, kas ļauj izvēlēties konkrētu datumu diapazonu, vispārīgu datumu diapazonu (piemēram jūnija mēnesi) vai  funkciju lidojums “jebkurā laikā”. Palielinot datumu skaitu kuros esat gatavs lidot, palielinās arī piedāvājums no, kura sistēma atlasa pašus izdevīgākos. Papildus datumu diapazonam variet norādīt arī minimālo un maksimālo laiku, kuru esat plānojis pavadīt savā galamērķī. Reizēm uzturot vienu dienu ilgāk vai lidojot prom dienu ātrāk var ievērojami ietaupīt.

Ja esat gatavs lidot no/uz citām lidostām, piemēram, sākt lidojumu no Tallinas, Viļņas u.c., tad izmēģiniet Kiwi.com meklētāja piedāvāto meklēšanas rādiusa funkciju. Ievadot izlidošanas vai ielidošanas lidostu norādiet, piemēram Rīga +250 km, tādejādi liekot meklētājam atlasīt lidojumus no Rīgas un citām lidostām, kas atrodas 250 km rādiusā ap to. Dažus eiro lētāka lidojuma dēļ noteikti nebūs izdevīgi mērot 250 km garu ceļu līdz lidostai, taču var gadīties, ka lidojums no blakus esošām lidostām ļauj ietaupīt 100 EUR un vairāk. Šī funkcija ir lieliska arī gadījumos, kad konkrēts lidojuma galamērķis nav noteikts, taču virziens ir skaidrs, piemēram,  esat nolēmis pavadīt atvaļinājumu kaut kur Itālijas.

Ja lidojuma datumi ir noteikti, izmatojiet ierasto meklēšanu, ievadot izlidošanas un ielidošanas lidostu, kā arī konkrētus lidojumu datumus. Meklētājs atlasīs lidojumu piedāvājumus un sakārtos tos, sākot ar labāko pēc laika un cenas attiecības, taču jums ir iespēja kārtot rezultātus arī, sākot ar lētāko vai ātrāko lidojuma variantu. Ja neviena no piedāvātajām cenām nešķiet pieņemama un pastāv aizdomas, ka cena varētu kristies, Kiwi.com piedāvā aktivizēt cenu maiņu brīdinājumu “Price alert”. Aktivizējot šo funkciju, Jums tiks nosūtīta ziņa, gadījumā, ja meklēto lidojumu cena būs samazinājusies.

Lai pārliecinātos par Kiwi.com sniegtajām iespējām un cenu atbilstību, izmēģiniet to! Iespējams, ka Kiwi kļūs arī par vienu no Jūsu iecienītākajām aviobiļešu iegādes vietnēm.