Aviobiļešu meklētājs Momondo

Uncategorized

Ja jums ir apnicis manevrēt starp dažādiem rezervēšanas portāliem meklējot izdevīgākos lidojumus, noteikti izmēģiniet Momondo.com, iespējams, tas ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Pēc vietnes radīšanas nu jau tālajā 2006. gadā, tā ir kļuvusi par daudzu ceļotāju galveno palīgu aviobiļešu meklēšanas un rezervēšanas procesā.

Kas ir Momomdo.com?

Momondo ir lidojumu meklēšanas rīks, kuru iespējams izmantot bez maksas. Tas nozīmē, ka meklēšanas rezultāti parādās bez komisijas vai administrēšanas maksas, ko tiem būtu pievienojusi šī vietne. Meklētājs atrod un salīdzina lidojumu piedāvājumus no aviokompānijām un aviobiļešu rezervēšanas vietnēm, turklāt starp visiem rezultātiem tiek izcelts lētākais, ātrākais un labākais variants. Jāņem vērā, ka Momondo nav aviobiļešu rezervēšanas portāls un pēc tam, kad vēlamo lidojumu būsiet atradis, platforma jūs pārvietos uz aviokompānijas mājas lapu vai vietni, kurā iespējams veikt rezervāciju.

 

Kā atrast izdevīgus lidojumus lietojot Momondo meklētāju?

Jūs variet apmeklēt vietni Momondo.com, lai veiktu lidojuma meklēšanu ierastā veidā vai arī, izmantot iedāvātās papildiespējas.

Norādiet izlidošanas un ielidošanas lidostas, kā arī lidojumu datumus un pasažieru skaitu. Ja datumu ziņā esat elastīgs, izvēlieties iespēju apskatīt arī lidojumus pirms un pēc norādītā datuma. Piemēram +/- 2 dienas. Meklējot lidojumu, jūs variet norādīt, ka vēlaties redzēt tikai tiešos reisus, taču meklējot lētākos lidojumus, jo elastīgāks jūs varat būt, jo labāk!

Meklēšanas rezultāti tiks izkārtoti tabulā, lai jūs varētu redzēt zemākās cenas un datumu kombinācijas. Zem tabulas redzama sīkāka informāciju par lidojumu variantiem, kas izkārtota, sākot ar lidojumu ar viszemākajām cenām. Momondo izceļ arī lētākās, ātrākās un labākās lidojumu iespējas.  

Ja piedāvātie lidojumu varianti īsti neder variet tos sakombinēt pats izmantojot iespēju pielāgot jeb “custom”.  Tā ļauj jums izvēlēties, kurus izejošos un ienākošos lidojumus vēlaties un sakombinēt tos.

Kas esat atradis meklēto un izdevīgākais lidojuma piedāvājums atrodas tieši acu priekšā, atliek vien to rezervēt, spiežot uz zaļās pogas “Skatīt piedāvājumu” jeb “View deal”. Pēc tam Momondo meklētājs Jūs pārvietos uz vietni, kura nodrošinās izvēlētā lidojuma iegādi. To, kas ir konkrētā piedāvājuma pārdevējs, variet redzēt arī pirms esat uzsācis aviobiļetes pirkšanu. Šī informācija norādīta tieši zem piedāvājuma cenas.

 

Kad visizdevīgāk rezervēt lidojumu?

Kreisajā sānjoslā Momondo parāda nelielu ieskatu par to, vai jums vajadzētu rezervēt tūlīt vai gaidīt labāku cenu, ko nosaka analizējot iepriekšējās un šī brīža cenas. Var izmanto arī pogu “Brīnāt par cenu” jeb  “Price Alert”, kas ļauj reģistrēties, lai saņemtu atjauninājumus par cenu izmaiņām izvēlētajā maršrutā.

 

Kam jāpievērš uzmanība rezervējot aviobiļetes?

Kad aviobiļete atrasta un esat pārliecinājies, ka piedāvātā cena ir atbilstoša un tuvākajā laikā tās izmaiņas nav gaidāmas, atliek vien pievērst uzmanību pāris niansēm, lai veiktais pirkums nesagādātu liekas problēmas nākotnē.

Ja vēlaties iegādāties kombinētos reisus uz attālāku galamērķi, noteikti pievērsiet uzmanību tam vai laiks starp lidojumiem ir pietiekošs, lai nomainītu lidmašīnu un gadījumos, kad reisi nav savienoti, par jaunu reģistrētu bagāžu un izietu drošības kontroli. Starp lidojumiem iesaka atstāt vismaz 2 stundas laika, taču gadījumos, kad reisu maiņa jāveic lielajās lidostās un nākamais reiss paredzēts pavisam no cita termināļa, noteikti būtu jāieplāno vairāk laika.

Laiks starp lidojumiem 4,35 h, taču šajā gadījumā jāmaina nevien terminālis, bet arī lidosta.

Iegādājoties kombinētos reisus, vēlams noskaidrot vai reisi būs savienoti? Savienoto reisu gadījumā, aviokompānijām ir pienākums pasažieri nogādāt līdz galamērķim arī situācijās, kad kāds no reisiem kavējās vai tiek atcelts. Tāpat arī pastāv iespēja reģistrēt bagāžu līdz pat lidojuma galamērķim to neizņemot lidostās, kurās paredzēta pārsēšanās.

Zemo cenu aviokompānijas nepiedāvā savienotos reisus, tāpat var gadīties, ka ierasti dārgāku aviokompāniju izpildīties reisi par īpaši zemu cenu pieejami nesavienotu reisu dēļ. Atsevišķas rezervēšanas platformas nodrošina klientu nogādāšanu galamērķī arī tad, ja radušās problēmas ar reisiem, kas nav savienoti, tāpat pastāv iespēj apdrošināties pret reisu kavēšanos.