Lidojumi uz Gruziju un atpakaļ sākot no 27 EUR

Izdevīgi

Tieši lidojumi no Rīgas uz Kutaisi pieejami par izdevīgām cenām, sākot no 27 EUR (turp-atpakaļ) ar Wizz discount club atlaidi un no 47 EUR visiem pārējiem. Gruzijas kalnu ainavas, viesmīlība un arvien pieaugošās tūrisma iespējas vilina ceļotājus no visas pasaules. Kutaisi pilsēta jau izsenis dēvēta par Gruzijas otro galvaspilsētu, taču mūsdienās, pateicoties, lidostai tā kļuvusi par nozīmīgu tūrisma centru. Pasteidzies un rezervē aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 11.03.2020)

Lidojumus uz Kutaisi lidostu un atpakaļ, izpilda aviokompānija Wizz Air .

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €9 par nakti.

Apskates objekti

Gruzija pasaulē pazīstama ar lieliskiem vīniem, izcilu virtuvi, augstas kvalitātes minerālūdeni un izslavēto gruzīnu viesmīlību, taču ikviens, kas reizi bijis šajā valstīs apstiprinās, ka te slēpjas, kas vairāk. Gruzija ir kontrastu zeme, kas var lepoties ar pasakainām kalnu ainavām, senu un raibu vēsturi, kā arī spēju saglabāt vismaz daļu no savas tautas kultūras un prast dalīties tajā. 

Ko apskatīt Gruzijā?