Lidojumi uz Alikanti un atpakaļ sākot no 83 EUR

Izdevīgi

Tieši lidojumi uz Spanijas pērli Alikanti par izdevīgām cenām pieejami no Kauņas lidostas. Aviobiļešu cenas, sākot no 83 EUR (turp-atpakaļ). Alikante piedāvā atpūtu pie Vidusjūras, sauli teju visa gada garumā, spāņu kultūru un patiesi plašu apskates objektu klāstu. Pasteidzies un rezervē aviobiļetes biļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 05.03.2020)

Lidojumus uz Alikantes  lidostu un atpakaļ, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair.

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītnes no privātpersonām, kā arī istabas nelielos hoteļos  un viesu namos. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €14 par nakti.

Autostāvvieta Kauņas lidostā

Kauņas lidostā un tās apkārtnē pieejams vairākas autostāvvietas ar atšķirīgām cenām. Lai apskatītu stāvvietu pieejamību, cenas  un veiktu vietas rezervāciju, izmantojiet autostāvvietu salīdzināšanas un rezervēšanas rīku Park Via. Tas pieejams arī latviešu valodā. 

Apskates objekti

Alikante ir ostas pilsēta Spānijas slavenajā kūrortā Costa Blanca, kas lepojas ar skaistām balto smilšu pludmalēm. Alikante var lepoties ar senu vēsturi un brīnišķīgām dabas ainavām. No vienas puses pilsētu apskalo Vidusjūra, taču no otras sargā kalni. Alikantē vienlaikus iespējams baudīt rosīgu pilsētas dzīvi un relaksēties jūras šalkoņā vai kalnu ainavās.

Alikantes populārākie apskates objekti