Lidojumi uz Rodas salu un atpakaļ sākot no 57 EUR

Izdevīgi

Tieši lidojumi uz Rodas salu par izdevīgām cenām pieejami no Kauņas lidostas. Aviobiļešu cenas, sākot no 57 EUR (turp-atpakaļ).

Roda ir trešā lielākā no Grieķijas salām, kas viesiem piedāvā lielisku atpūtu pie Egejas un Vidusjūras, sauli un brīnišķīgas dabas ainavas. Rodas salā ko sev piemērotu radīs gan aktīvās atpūtas cienītāji, gan tie, kas tīko pēc saules un relaksācijas. Salas Rietumos iespējams sērfot, kaitot un baudīt vietējās dzīves kolorītu, savukārt salas Austrumos baudīt aizvēju un mierīgu atputu saules pielietā liedagā.

Pasteidzies un rezervē aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā!

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 06.03.2020)

Lidojumus uz Rodas  lidostu un atpakaļ, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair.

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €16 par nakti.

Autostāvvieta Kauņas lidostā

Kauņas lidostā un tās apkārtnē pieejams vairākas autostāvvietas ar atšķirīgām cenām. Lai apskatītu stāvvietu pieejamību, cenas  un veiktu vietas rezervāciju, izmantojiet autostāvvietu salīdzināšanas un rezervēšanas rīku Park Via. Tas pieejams arī latviešu valodā. 

Apskates objekti

Rodas sala atrodas pavisam tuvu Turcijas krastiem, kur to apskalo divas jūras Egejas un Vidusjūra. Salas Rietumu piekrastes puses pludmales lielākoties ir oļainas un laikapstākļi vējaināki, savukārt Austrumos, pateicoties aizvējam ir siltāks. Rodas viduslaiku vecpilsēta ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā un sniedz nelielu ieskatu salas vēsturē.