Lidojumi uz Madridi un atpakaļ sākot no 57 EUR

Izdevīgi

Tieši lidojumi uz Spānijas galvaspilsētu Madridi par izdevīgām cenām pieejami no Viļņas lidostas. Aviobiļešu cenas, sākot no 57 EUR (turp-atpakaļ). 

Madride ir Spānijas galvaspilsēta un tās ekonomikas un kultūras centrs. Pilsēta atrodas Spānijas sirdī jeb valsts vidienē un vilina tūristus ar bagātīgo nakts dzīvi, izcilo spāņu virtuvi un kultūru, kā iespaidīgo arhitektūru.  

Pasteidzies un rezervē aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 09.03.2020)

Lidojumus uz Madrides lidostu un atpakaļ, izpilda aviokompānija Ryanair.

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām, kā arī istabas nelielos hoteļos un kempingos. Tāpat portālā pieejamas unikālas naktsmītnes, piemēram, mājiņas kokos vai alās un citi. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €13 par nakti.

Autostāvvieta Viļņas lidostā

Viļņas lidostā un tās apkārtnē pieejams vairākas autostāvvietas ar atšķirīgām cenām. Lai apskatītu stāvvietu pieejamību, cenas  un veiktu vietas rezervāciju, izmantojiet autostāvvietu salīdzināšanas un rezervēšanas rīku Park Via. Tas pieejams arī latviešu valodā. 

Apskates objekti

Madride ir spānijas galvas pilsēta, kas atrodas pašā valsts vidiene. Šeit senais savijas ar mūsdienīgo tādejādi savienojot kultūras vērtības ar mūsdienu ērtībām. Madride var sajust, kā skan, kustas un elpo lielpilsēta, taču tajā paša laikā, apstāties, lai relaksētos un izbaudītu dzīvi tā,  kā to prot darīt paši spāņi. 

Ko apskatīt Madridē?