Unikālas naktsmītnes un kempingi Baltijā

Populāri

Vasara vairs nav aiz kalniem, un pavisam drīz siltie saules stari, ziedu smarža un putnu dziesmas vilinās arvien vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, tāpēc, izmantojot portālu Airbnb, esam apkopojuši neparastas un unikālas naktsmītnes atpūtai pie dabas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Aicinām, smelties iedvesmu un jau laikus  rezervēt sev tīkamāko un piemērotāko atpūtas vietu, jo tuvojoties vasarai labākas naktsmītnes tiek aizpildītas visai strauji.

Atpūta vējdzirnavās Igaunijai piederošajā Muhu salā

Izvēloties pavadīt brīvdienas Igaunijas salās, apmešanās skaisti iekārtotās vējdzirnavās, varētu sniegt neaizmirstamus iespaidus. Dzirnavās iespējams uzņemt 4 viesus, piedāvājot tiem visu nepieciešamo pilnvērtīgai atpūtai. 

8 metrus virs zemes - mājiņas kokos Lietuvā

Atpūšoties Lietuvā iespējams pacelties virs zemes burtiskā nozīmē, jo atpūtas namiņi izvietoti visai iespaidīgā augstumā. Papildus nakšņošanai kokos, viesiem tiek piedāvātas dažādas aktīvās atpūtas iespējas, kas arī saistītas ar dažādu šķēršļu pārvarēšanu, atrodoties mazliet virs zemes. 

Bebru mājā piedāvā unikālu nakšņošanas pieredzi savdabīgā namiņā virs ūdens, kas novietots Usmas ezera krastos. Namiņā iespējams izguldīt līdz 4 personām. 

Glempings uz salas Latgalē

Ideāla vieta tiem, kas vēlas aizmukt no viesiem un pavadīt nesteidzīgu atpūtu pie dabas. Glempings uz salas Dagdas ezerā piedāvā mieru un iespēju izbaudīt salinieka dzīvi, neizbraucot no Latvijas. 

Tipi un Indiāņu ciems Lietuvā

Pieredze nakšņot tipi teltī, apskatīt Indiāņu ieročus un mūzikas instrumentus, kā arī uzzināt vairāk par šīs tautas kultūru un tas viss tepat Lietuvā. Papildus nakšņošanai tiek piedāvātas dažādas izzinošas un izklaidējošas aktivitātes.

Spoguļu māja Igaunijā

Kamēr no ārpuses var vērot savu un citu atspulgus, no iekšpuses stikla sienas ir caurspīdīgas un atklāj skatu uz visu apkārt notiekošo. Spoguļu māja atrodas Pērnavas pilsētā, pavisam netālu no jūras. 

Koka Iglu Latvijā

Viens no neparastākajiem Iglu atrodams tepat Latvijā, turklāt tas aprīkots ar visu nepieciešamo kvalitatīvai atpūtai dabā. 

Romantiska mājiņa kokos Igaunijā

Labiekārtota mājiņa skaistā meža ielokā, kas piemērota dabas un divvientulības baudīšanai. Pie mājiņas atrodas dīķis kurā iespējams veldzēties karstākās vasaras dienās, savukārt zem mājiņas labiekārtota terase dabas baudīšanai.