Lidojumi uz Maljorku un atpakaļ sākot no 69 EUR

IzdevīgiTravel

Tieši lidojumi no Kauņas uz Maljorkas salu  pieejami par īpaši vilinošām cenām –  sākot no 69 EUR (turp-atpakaļ). Lidojumu galamērķis Palma de Mallorca ir Spānijas Baleāru salu administratīvais centrs. Patīkamais Vidusjūras klimats un neatkārtojamā virtuve, kā arī spāņu kultūras bagātības vilina ceļotājus un atpūtniekus no visas pasaules, tāpēc pasteidzies un rezervē biļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 09.03.2020)

Lidojumus uz Palmas de Maljorkas lidostu un atpakaļ, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair.

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €15 par nakti.

Autostāvvieta Kauņas lidostā

Kauņas lidostā un tās apkārtnē pieejams vairākas autostāvvietas ar atšķirīgām cenām. Lai apskatītu stāvvietu pieejamību, cenas  un veiktu vietas rezervāciju, izmantojiet autostāvvietu salīdzināšanas un rezervēšanas rīku Park Via. Tas pieejams arī latviešu valodā. 

Apskates objekti

Maljorka ir Spānijai piederoša sala, kas atrodas Vidusjūrā, Baleāru salu arhipelāgā. Maljorku dēvē arī par pludmaļu meku, taču sala piedāvā arī citas izklaides iespējas un apskates vērtas vietas.

Maljorkas populārākie apskates objekti