Lidojumi uz Maķedoniju un atpakaļ sākot no 73 EUR

IzdevīgiTravel

Lidojumi uz Maķedoniju – Ohrid lidostu, pieejami par izdevīgām cenām, sākot no 73 EUR (turp-atpakaļ). Lidojumi pieejami no Rīgas lidostas un tiek veikti ar pārsēšanos.

Lidojumu galamērķis Ohrid pilsēta, ir īsta Balkānu pērle, kas atrodas Maķedonijas vecākā un dziļākā Ohrid ezera krastos. Neatkārtojamās dabas ainavas, kultūra un pārsteidzoši dzidrais Ohrid ezera ūdens vilina gan vietējos, gan ārzemju tūristus.

Ņemiet vērā, ka norādītā biļešu cena var tikt mainīta un ir atkarīga no aviokompānijas ieskatiem, tāpēc pasteidzieties un rezervējiet aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

Turp: Rīga – Vīne – Ohrid

Atpakaļ: Ohrid – Vīne – Rīga

 

(informācija atjaunota 18.02.2020)

Lidojumus uz Vīnes lidostu, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair. Lai apskatītu lidojumus, Ryanair mājas lapas meklētājā ievadiet konkrētos datumus lidojumiem Rīga – Vīne un Vīne – Rīga. 

Lidojumus uz Ohrid lidostu, izpilda aviokompānija Wizzair. Lai apskatītu lidojumus, Wizzair mājas lapas meklētājā ievadiet konkrētos datumus lidojumiem Vīne – Ohrid un Ohrid – Vīne. 

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €13 par nakti.