Lidojumi uz Sicīliju un atpakaļ sākot no 76 EUR

IzdevīgiTravel

Lidojumi uz Sicīliju (Katāniju) pieejami par izdevīgām cenām, sākot no 97 EUR (turp-atpakaļ). Lidojumi pieejami no Rīgas lidostas un tiek veikti ar pārsēšanos.

Sicīlija ir lielākā sala Vidusjūrā, kas lepojas ar senu vēsturi, pasakainām dabas ainavām un kultūru. Sicīlijā apskatāms Eiropas augstākais aktīvais vulkāns, baudāms izsmalcināts vīns un laiska atpūta brīnišķīgās pludmalēs, kā arī vēl daudz, kas cits. 

Ņemiet vērā, ka norādītā biļešu cena var tikt mainīta un ir atkarīga no aviokompānijas ieskatiem, tāpēc pasteidzieties un rezervējiet aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

Turp: Rīga – Berlīne (Schonefeld) – Katānija

Atpakaļ: Katānija – Vīne – Rīga

(informācija atjaunota 15.02.2020)

Lidojumus uz Berlīnes, Katānijas un Vīnes lidostu, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair. Lai apskatītu lidojumus, Ryanair mājas lapas meklētājā ievadiet konkrētos datumus lidojumiem Rīga – Berlīne , Berlīne – Katānija, Katānija – Vīne un Vīne – Rīga. 

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €13 par nakti.

Apskates objekti

Sicīlija ir slavena ar nostāstiem par tajā mītošo mafiju, taču pateicīgā klimata, dabasskatu un vilinošās kultūras dēl, tā ir iecienīts atvaļinājumu galamērķis tūristiem no visas Eiropas un ne tikai.

Ko apskatīt Sicīlijā?