Lidojumi uz Rimini un atpakaļ sākot no 39 EUR

Izdevīgi

Izdevīgi lidojumi uz vienu no slavenākajām Eiropas kūrortpilsētām – Rimini pieejami no Kauņas lidostas. Lidojumu cenas ir sākot no 44 EUR (turp-atpakaļ). Riminini kūrorts ir plaši pazīstams tā plašo pludmaļu, naktsdzīves un dažādu relaksācijas iespēju dēļ, taču pilsētā atrodami arī tādi vēstures dārgumi, kā vissenākā romiešu triumfa arka un vairāk kā 2000 gadus vecais Tibērijas tilts, turklāt pavisam netālu no Rimini atrodas Sanmarīno republika.Pasteidzies un rezervē aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 12.02.2020)

Lidojumus uz Rimini lidostu un atpakaļ, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair.

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €20 par nakti.

Autostāvvieta Kauņas lidostā

Kauņas lidostā un tās apkārtnē pieejams vairākas autostāvvietas ar atšķirīgām cenām. Lai apskatītu stāvvietu pieejamību, cenas  un veiktu vietas rezervāciju, izmantojiet autostāvvietu salīdzināšanas un rezervēšanas rīku Park Via. Tas pieejams arī latviešu valodā. 

Apskates objekti

Adrijas jūras krastā izkārtojušās kūrortviesnīcas, labiekārtotas pludmales un plašas atpūtas iespējas padara Rimini par pilsētu atpūtai. Pavisam netālu no Rimini atrodas Sanmarīno republika, kas ir vecākā joprojām eksistējošā republika pasaulē un 3 mazākā valsts Eiropā. 

Rimini ir ne tikai kūrorts, šeit baudāma Itālija, ar  svaigi ceptas picas un gardas kafijas aromātu, olīvkokiem un, protams, izcilu pastu. 

Dodoties nedaudz ārpus pilsētas paveras pasakainas dabas ainavas, turklāt, apmeklējot Sanmarīno, kas tiek dēvēts par Eiropas balkonu, iespējams vērot panorāmu no 700 metru augstuma.