Lidojumi uz Armēniju un atpakaļ sākot no 59 EUR

Izdevīgi

Tieši lidojumi uz Armēnijas pērli Erevānu par izdevīgām cenām pieejami no Viļņas lidostas. Aviobiļešu cenas, sākot no 59 EUR (turp-atpakaļ) ar Wizz discount club atlaidi un no 79 EUR visiem pārējiem.  Erevāna ir viena no senākajām pilsētām pasaulē, ka arī Armēnijas kultūras un rūpniecības centrs. Pasteidzies un rezervē aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

(informācija atjaunota 06.02.2020)

Lidojumus uz Erevānas lidostu un atpakaļ, izpilda aviokompānija Wizz Air .

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €9 par nakti.

Autostāvvieta Viļņas lidostā

Viļņas lidostā un tās apkārtnē pieejams vairākas autostāvvietas ar atšķirīgām cenām. Lai apskatītu stāvvietu pieejamību, cenas  un veiktu vietas rezervāciju, izmantojiet autostāvvietu salīdzināšanas un rezervēšanas rīku Park Via. Tas pieejams arī latviešu valodā. 

Apskates objekti

Armēnija ir viena no senākajām valstīm pasaulē un pirmā valsts, kas pieņēmusi kristietību par valsts oficiālo reliģiju, tāpēc teju ik uz soļa var atrast baznīcu vai klosteri. Armēnijas pazīstama ar kalnu ainavām, konjakiem, augļu brendijiem un īpašo armēņu virtuvi. 

Ko apskatīt Armēnijā?