Lidojumi uz Valensiju un atpakaļ sākot no 79 EUR

Izdevīgi

Lidojumi uz apelsīnu zemi Valensiju pieejami par izdevīgām cenām, sākot no 68 EUR (turp-atpakaļ). Lidojumi pieejami no Rīgas lidostas un tiek veikti ar pārsēšanos.

Valensija ir pilsēta Spānijas austrumos, kurā iespējams izjust īstu Vidusjūras atmosfēru un nobaudīt gardākos apelsīnus Eiropā. Valensijā tiek piedāvātas gan dažāda veida kultūras tūrisma aktivitātes, gan iespēja relaksēties un baudīt saules starus smilšainās pludmalēs.

Ņemiet vērā, ka norādītā biļešu cena var tikt mainīta un ir atkarīga no aviokompānijas ieskatiem, tāpēc pasteidzieties un rezervējiet aviobiļetes, kamēr izdevīgais piedāvājums vēl ir spēkā.

Lēti lidojumu

Turp: Rīga – Londona – Valensija

Atpakaļ: Valensija – Londona – Rīga

 

(informācija atjaunota 03.02.2020)

Lidojumus uz Londonas Stanstedas  un Valensijas lidostu, izpilda Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair. Lai apskatītu lidojumus, Ryanair mājas lapas meklētājā ievadiet konkrētos datumus lidojumiem Rīga – Londona Rīga un Londona – Valensija – Londona. 

Naktsmītnes

Portālā Airbnb.com tiek sniegta iespēja izīrēt naktsmītni no privātpersonām. Konkrētajos datumos ir pieejamas naktsmītnes, kuru cena ir sākot no €14 par nakti.

Apskates objekti

Valensija ir slavēnās Spāņu paellas dzimtene, apelsīnu zeme un viena no Spānijas tūrisma galvaspilsētām. Pilsēta atrodas Vidusjūras krastā un piedāvā baudīt atpūtu skaistā smilšu pludmalē, tajā pašā laikā neaizmirstot par neskaitāmām izklaides iespējām. 

Ko apskatīt Valensijā?