Lidojumu Radari

Noderīga informācija

Lai gan aviokompānijas cenšas pieturēties pie norādītajiem lidojumu laikiem, pastāv iespēja, ka sliktu laika apstākļu vai citu iemeslu dēļ, lidojums var aizkavēties vai pat tikts novirzīt uz citu lidostu, un mājās esošie tuvinieki par šīm izmaiņām uzzina vien tad, kad lidmašīna nolaidusies un tajā esošajiem pasažieriem ir iespēja ar tiem sazināties.

Lai nebūtu jāuztraucas par tuviniekiem, kas izmanto gaisa satiksmi, un lai būtu lietas kursā par to, kur šobrīd atrodas Jūs interesējoša lidmašīna un cikos tā nolaidīsies konkrētajā lidostā, varat izmantot kādu no internetā pieejamajiem lidojumu radariem.

Izmantojot, piemēram, Flightradar24.com, Jūs, visas, šobrīd gaisā esošas lidmašīnas, redzēsiet  atzīmētas pasaules kartē. Uzklikšķinot uz katras no tā, kreisajā ekrāna malā būs apskatāma informācija par to:

  • No kurienes un uz kurieni konkrētā lidmašīna dodas,
  • Nolidotais maršruts,
  • Kāds ir paredzētais pacelšanās un nosēšanās laiks un kāds aktuālais,
  • Informācija par lidmašīnu, lidmašīnas pašreizējais augstums un ātrums.

Šādi izskatās flightradar24.com lidojumu radars.

Līdzīgi kā iepriekš minētais radars, darbojas arī citi internetā pieejamie lidojuma radari, tāpēc katram no Jums ir iespēja izvēlēties un plašajā piedāvājumu klāstā atrast to lidojumu meklētāju, kuru lietot šķiet visvienkāršāk.